Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez dach wszedł do sąsiadów i zadźgał im psa. Bo za głośno szczekał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2017 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
TO  nie mógł być syn wiceprezydenta. Przecież to sie w głowie nie mieści! Wice prezydent by tak wychował syna żeby ten przez komin włamywał sie komuś do chałupy i zabijał tam psa????????????????
Rodzice wychowali go bardzo dobrze, niestety na chorobę psychiczną nie ma mocnych. Jedynie silne leki lub izolacja. Bardzo mi szkoda tych Państwa, bo robią co mogą, żeby ratować syna. To straszne co się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego wiceprezydent nie wydał oświadczenia w tej sprawie? Dlaczego wszystko opiera sie na plotkach i domysłach? I chyba nie jest chory skoro go wypuszczono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko też by zadźgał gdyby za głośno płakało - psychol. Gdyby to zrobił mojemu psu to skończyłby na odsiadce zaangażowałbym najlepszych adwokatów i biegłych żeby sk...syna u-dupić a tak w tym chorym społeczeństwie schowa się za tatusiem i będzie dalej rżnął głupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale dlaczego wiceprezydent nie wydał oświadczenia w tej sprawie? Dlaczego wszystko opiera sie  na plotkach i domysłach? I chyba nie jest chory skoro go wypuszczono?
dlatego, że Beniamin jest pelnoletni i sam za siebie odpowiada. Nie jest ubezwłasnowolniony. To świetnie wykształcony, inteligentny facet. Tatuś nie będzie się tłumaczył za dorosłego byka. Bez przesady. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel tego zwierzaka powinien również odpowiadać za zakłócanie ciszy i prowokacje. A jak ktoś pisze ze jak zabił psa bo ujadal to i może zabić każdego czlowieka to jest nienormalny. Jak zabije świnie, krowę, bo jestem głodny to co? Zwierzę to nie człowiek.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił. Mam mnóstwo sąsiadów, których kundle wyją po nocach a oni nic. Albo twardy sen, albo specjalnie wk...ają sąsiiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tylko kto daje swojemu dziecku na imię BenJamin pytam się??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 3 lata????? Dożywocie powinien dostać, albo go powiesić za jaja!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie jest to normalne, zabijac psa, ale z drugiej strony, gdyby wlasciciel panowal nad zwierzęciem, nie zaklocal ciszy, to pewnie by do tego nie doszlo (chyba, ze powod zabicia psa byl inny).Swoją drogą, jesli pan Beniamin ma klopoty psychiczne, czy jakiekolwiek inne, wlascicele i tak maja Bożą łaskę, że do psa poszeł z nozem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Moim zdaniem nie jest to normalne, zabijac psa, ale z drugiej strony, gdyby wlasciciel panowal nad zwierzęciem, nie zaklocal ciszy, to pewnie by do tego nie doszlo (chyba, ze powod zabicia psa byl inny).Swoją drogą, jesli pan Beniamin ma klopoty psychiczne, czy jakiekolwiek inne, wlascicele i tak maja Bożą łaskę, że do psa poszeł z nozem...
Temu człowiekowi szczeka pies, ale w chorym łbie. Niedługo zacznie słyszeć inne glosy i co wtedy??? Ten pies był tak stary, że nie szczekał w ogóle. Przykro mi to stwierdzić, ale niech pan panie prezydencie wywiezie syna w swoje rodzinne strony. My się boimy kogos tak agresywnego, pozbawionego ludzkich uczuć i odruchów. To straszne co zrobił. Nikt nam już nie zagwarantuje, że nie wlezie nocą do innego domu z nożem. Mamy dzieci. Nie chcę, żeby moje dziecko zobaczyło, jak pana syn zabija nożem ukochanego pieska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to rzecznik PiS pan Kwapiński. Czy wyda oświadczenie w tej bulwersujacej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ciekawski a co na to twój GURU GURU Petru i frędzel Kijowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w radiu mówili już o tym w zeszłym tygodniu. ***s://pulawy24.pl/zabojstwo-zwierzecia-ze-szczegolnym-okrucienstwem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
A co na to rzecznik PiS pan Kwapiński. Czy wyda oświadczenie w tej bulwersujacej sprawie?
Niby Jakie oświadczenei ma wydawac Artur Kwpapiński? Coś niby zorbił złego? Sami jesteście pieskami na łańczuszkach sterowani przez jakis kijów i kodowcow! Zostawcie uczciwych ludzi w szczególnosci Artura w spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za pejoratywne określenie: KUNDLA. Można było użyć mieszańca. A tak pan Szczęch od razu w artykule użył tezy, że ten pies to było coś gorszego bo był kundlem. Czy tylko dlatego, żeby w tekście podświadomie usprawiedliwić czyn sprawcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wspułczuję rodzinie. To przykra choroba i może dotknąć każdego, ale prosimy zróbcie wszystko, żeby syna leczyć. My się boimy o nasze dzieci ale i o siebie. W takiej chorobie trudno przewidzieć co się może wydarzyć. To było bezpieczne osiedle. Biegały i dzieci i małe pieski i nikomu to nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz napisał:
ciekawski napisał:
A co na to rzecznik PiS pan Kwapiński. Czy wyda oświadczenie w tej bulwersujacej sprawie?
Niby Jakie oświadczenei ma wydawac Artur Kwpapiński? Coś niby zorbił złego? Sami jesteście pieskami na łańczuszkach sterowani przez jakis kijów i kodowcow! Zostawcie uczciwych ludzi w szczególnosci Artura w spokoju! Naucz się najpierw pisać imbecylu. Ano takie, że pan Kwapinski jest rzecznikiem PiS, a pan prezydent Kocoń jest też z PiS. I ja mam pytanie: Czy pan prezydent po czyms takim dalej będzie prezydentem czy może zrezygnuje i zajmie się synem, którego się boimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaj napisał:
w radiu mówili już o tym w zeszłym tygodniu. ***s://pulawy24.pl/zabojstwo-zwierzecia-ze-szczegolnym-okrucienstwem/
Ale nie mówili, że to syn koconia, bo to radyjko wszyskiego się boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to takie chrześcijańskie i zgodne z prawem wydawanie wyroku na ojca dorosłego syna? Każdy odpowiada za swoje błędy i grzechy! Niech każdy odpowiada za siebie. Pilnujcie lepiej swoich żon, bo kiedy siedzicie przed komputerem i piszecie te obrzydliwe komentarze, to wasze żony przyprawiają wam takie rogi, że w drzwi do marketu się nie zmieścicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ilu sasiadow ma podobne problemy ze szczekajacymi psami sasiadow.Mysle,ze duzo i nie zawsze jest to problem do polubownego zalatwienia.Zle,ze uzyl noza do rozwiazania wlasnych klopotow,prosciej bylo kupic strzykawke z odpowiednim srodkiem i problem przestalby istniec nie narazajac siebie na jakies tam klopoty.Problem byl a teraz zwiekszyl sie z podwona sila.Napewno kary wiezienia nie bedzie a pozostanie tylko wstyd za wlasne zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...